Collection
Products



Sold out
Saguaro Variscite | Size 7.75
- Regular price
- $160.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$160.00
- Unit price
- /per



Shadowbox Bolita | Feminine Bolo tie
$200.00
Regular price
- Unit price
- /per
Shadowbox Bolita | Feminine Bolo tie
- Regular price
- $200.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$200.00
- Unit price
- /per



Sold out
Silversmithing GUIDE | How to Build Rings and Cuffs
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.00
- Unit price
- /per



Sold out
Snowville Variscite Mountain Ring | Size 7.75
- Regular price
- $190.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$190.00
- Unit price
- /per



Soarin' Bolo Tie
$255.00
Regular price
- Unit price
- /per
Soarin' Bolo Tie
- Regular price
- $255.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$255.00
- Unit price
- /per



Sold out
Southwest Shadowbox | Lady Bolo Tie
- Regular price
- $200.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$200.00
- Unit price
- /per



Starry Mountain Night
$85.00
Regular price
- Unit price
- /per
Starry Mountain Night
- Regular price
- $85.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$85.00
- Unit price
- /per



Sticks & Streams | Mountain Necklace
$180.00
Regular price
- Unit price
- /per
Sticks & Streams | Mountain Necklace
- Regular price
- from $150.00
- Regular price
-
- Sale price
-
from $150.00
- Unit price
- /per



Succulents & Variscite
$275.00
Regular price
- Unit price
- /per
Succulents & Variscite
- Regular price
- $275.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$275.00
- Unit price
- /per



Sustainable & Handmade Wooden Ring Boxes
$42.00
Regular price
- Unit price
- /per
Sustainable & Handmade Wooden Ring Boxes
- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$42.00
- Unit price
- /per



Sweet & Simple Hoops | Made to Order
$110.00
Regular price
- Unit price
- /per
Sweet & Simple Hoops | Made to Order
- Regular price
- $110.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$110.00
- Unit price
- /per



THE BEST Polishing Cloth
$16.00
Regular price
- Unit price
- /per
THE BEST Polishing Cloth
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$16.00
- Unit price
- /per